Tellimine

Esmalt valige välja Teile sobiv toode. Kui soovite valitud toodet tellida rohkem kui üks, valige pluss märki vajutades sobiv kogus. Seejärel vajutage „Lisa ostukorvi” nupule, peale mida lisatakse Teie poolt valitud toode ostukorvi. Kui soovite veel tooteid ostkorvi lisada korrake protseduuri järgmise tootega. Kui kõik sobivad tooted on ostukorvi lisatud valige paremalt nurgast ostukorv (minnes kastile kus on kirjas toodete arv ja summa ja valides selle alla ilmuvast valikust ostukorv).

Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta (kui muudate kogust vajutage ka värskenda nooltele koguse kasti kõrval) ja tooteid eemaldada. Kui soovite ostukorvi vaadates lisada oma ostukorvi veel tooteid siis vajutage nupule „Tagasi poodi”. Kui rohkem tooteid juurde lisada ei soovi vajutage „Vormista tellimus” nupule ja saate alustada tellimuse esitamist. Seejärel on Teil kaks võimalust:

1. Kui Te olete uus klient või ei soovi kasutajaks registeeruda siis valige valikust „Esita tellimus külalisena”. Registreerumiseks valige „Loo uus kasutaja“ ning valige endale kasutajatunnus ja parool ning täitke vajalikud väljad.

2. Juba registeerunud klient sisestab oma isikliku kasutajatunnuse ja parooli ning vajutab nupule „Logi sisse”.

Ostu vormistamiseks sisestage lahtritesse oma andmed (registreerunud kliendina kinnitage kas soovite kasutada olemasolevaid andmeid või soovite sisestada uued andmed). Kui kohaletoimetamise ja arve andmed on samad, tehke vastavasse lahtrisse linnuke. Kui kohaletoimetamise ja arve andmed on erinevad, siis valige jätka ja sisestage (või kinnitage registreerunud kasutajana) järgmise sammuna arve andmed.

Kui andmed on sisestatud, vajutage jätka ja valige kohaletoimetamise viis mis järel vajutage uuesti jätka. Makseviis on pangaülekandega, valige jätka.

Viimase sammuna kontrollige tellitavaid tooteid ja summat ning kui olete tutvunud www.pooltech.ee ostukeskkonnas kehtivate müügitingimustega vajutage nupul „Kinnita tellimus”. Peale tellimuse kinnitamist saadame Teile e-kirjana tellimuse kinnituse. Kui tellimuse kinnitus on korrektne, siis palume kogusumma tasuda pangaülekandega  Sa & Po Grupp  OÜ arvelduskontole EE282200221031759675 (Swedbank) ja selgitusse kindlasti lisada tellimuse number.

Teie tellimus võetakse töösse juhul, kui 5-tööpäeva jooksul laekub 50 % tellimuse kogusummast  Sa & Po Grupp  OÜ arvelduskontole. Kui 5-tööpäeva möödumisel ei ole tellimuse maksumus meie kontole laekunud, siis loeme seda sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse automaatselt. Teie tellimus väljastatakse laost juhul, kui tellimuse kogusumma on laekunud meie pangakontole.
Täpsemat informatsiooni tellimuse vormistamise kohta saab küsida meie e-maili aadressilt klienditugi@pooltech.ee